آخرین آخبار :


مدیر کل امور مالیاتی استان مازندران درمصاحبه با واحد خبر سیمای استان مازندران گفت: موعد ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی صاحبان محترم مشاغل آخر خرداد ماه جاری میباشد.
به گزارش روابط عمومی: حمزه ای با تاکید بر اینکه برخورداری هرگونه تسهیلات ، خدمات و معافیت های مالیاتی منوط به ارائه بموقع اظهارنامه مالیاتی میباشد تصریح نمود که برخوردای از هرگونه خدمات و مشوق های قانونی توسط صاحبان محترم مشاغل و کسبه (اشخاص حقیقی)مشروط به ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی عملکرد سال96 در سامانه www.tax.gov.ir تا پایان خرداد ماه جاری میباشد. وی گفت:شفافیت اقتصادی مامورین تشخیص مالیات را در رعایت عدالت مالیاتی یاری خواهد رساند و پرداخت بموقع مالیات دولت را در رسیدن به اهداف عالیه نظام و اجرای فرامین رهبر معظم در اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای داخلی پشتیبانی خواهد کرد.

هم استانی های محترم باید بدانند که مالیات پرداختی آنان در عمران و آبادانی استان و همچنین شهرها و روستاهای محل سکونتشان تاثیر مستقیم دارد و اداره کل امور مالیاتی مازندران از محل وصول مالیات بر ارزش افزوده هر ماهه مبالغی را به حساب شهرداری ها و دهیاریها واریز میکند . کسانیکه در امور مالی مشغولند میدانند که اخذ بودجه جهت مصارف جاری و عمرانی در استان از صندوق دولت چه وقتی را در بورکراسی اداری صرف میکند ولی همکاران ما در امور مالیاتی استان بصورت روتین هر ماهه این کار را انجام میدهند. قابل ذکر میباشد که طی سال 96 بالغ بر 2300 میلیارد ریال به حساب شهرداری ها و دهیاری ها پول واریز شده است

 


 

 

امروز : شنبه , ۵ مهر ۱۳۹۹
ارتباط بامدیرکل

 

نشریه سامان

 

پرتال استانها