آخرین آخبار :


مدیر کل امور مالیاتی مازندران از روند نامگذاری میدان مالیات در مرکز استان خبر داد:
با عنایت به برنامه های اجرائی در راستای ترویج فرهنگ مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور در استان مازندران نیز طی مکاتباتی از شهرداری ها و دهیاریهای استان خواسته شد تا در قبال همکاری های صورت گرفته در اخذ عوارض تسهیمی موضوع ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده وتلاش در جهت ترویج فرهنگ مالیاتی یکی از میادین ، خیابانها یا معابر عمومی پر رفت و آمد

بنام مالیات نامگذاری شود
حمزه ای ادامه داد: در همین راستا در مرکز استان نیز این اتفاق با تماس و هم اندیشی با شهردار محترم طی جلسات مکرر به حیطه عمل درآمد.همانطوریکه مستحضرید این اقدام دو هدف را دنبال میکرد یکی ترویج فرهنگ مالیات که هدف اداره کل مالیاتی بوده است و دومی در راستای روان سازی ترافیک و نیز ارتقاء سطح فرهنگ پرداخت عوارض شهروندی در جهت نیل به توسعه ، که در نیمه اول شهریور به حول و قوه الهی و با تلاش شهرداری ساریمیدان جدید التاسیس مالیات در ابتدای بلوار مرحوم سلیم بهرامی(کمربندی جنوبی ) مورد بهره برداری قرار گرفته و از المان آن نیز رونمایی گردید.
مدیر کل امور مالیاتی مازندران افزود:در آیین افتتاح میدان مالیات علاوه بر مسئولین امور مالیاتی استان ، عبوری، شهردار و معاونان شهرداری مرکز استان ، شهردار منطقه دو حاضر بوده اند.
در این مراسم ضمن بهره برداری از میدان جدید التاسیس مالیات از المان مربوط به آن نیز که در این محل جانمایی شده رونمایی گردید.
بنده وظیفه ی خود دانسته تا از تمامی دست اندر کاران شهرداری ساری بویژه از معاونت فنی عمرانی ، واحد زیبا سازی که در راستای بهره برداری از این میدان تلاش نمودند قدردانی نمایم
وی گفت : با عنایت به اینکه این میدان در ورودی غربی مرکز استان از سمت پایتخت واقع شده است نسبت به توسعه شهری پس از احداث پل شهیدان رضایی در تقاطع بلوار کشاورز و کمربندی مرحوم سلیم بهرامی ، ایجاد این میدان در تقاطع جاده قائمشهر و این کمربندی ، گام موثری در تسهیل عبور و مرور خواهد داشت لذا احداث میدان مالیات در دستور کار قرار گرفته و اجرایی گردید.
حمزه ای به نامگذاری این میدان به نام مالیات و المان نصب شده در این مکان اشاره نموده و ادامه داد: علاوه بر اینکه تمامی مسافرین و مراجعه کنندگان به مرکز از سمت غرب استان المان را مشاهده خواهند کرد . این المان نمادی از صنعت و اقتصاد و توسعه و بازار بوده که در راستای ارتقاء سطح فرهنگ پرداخت مالیات و عوارض شهروندی در جهت نیل به توسعه در این میدان جانمایی گردیده است.
علی اکبر حمزه ای مدیرکل امور مالیاتی استان ، این اقدام را گام بلندی در زمینه ارتقاء سطح فرهنگ پرداخت عوارض و مالیات و مشارکتهای مردمی عنوان کرد و اظهار داشت: با پرداخت به موقع مالیات و عوارض ، می توان توسعه شهر و استان را شتاب بخشید . هم استانی های محترم مطمئن باشند که تمامی مالیات پرداختی آنان مستقیم و غیر مستقیم در جهت عمران و آبادانی و تامین بودجه همین استان هزینه خواهد شد.
حمزه ای در خاتمه با اشاره به هماهنگی های انجام شده با دیگر شهرداران شهرهای استان از نامگذاری میادین و معابر در تمامی شهر های استان در آینده ای نزدیک خبر داد و اقدامات شهرداری ساری در توسعه شهر را مورد توجه قرارداد و افزود: با اقدامات موثری که برای توسعه شهر انجام گردیده است ضمن جلب رضایتمندی شهروندان ، مشارکت های مردمی آنان نیز افزایش خواهد یافت.

 


 

 

امروز : یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
ارتباط بامدیرکل

 

نشریه سامان

 

پرتال استانها