آخرین آخبار :


به گزارش واحد خبر روابط عمومی: قاسم بیشه نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارائی مازندران بمناسبت روز مالیات و شروع هفته مالیات (16لغایت 23 تیر ماه)وهمچنین بازدید از چگونگی فعالیتهای ادارات امور مالیاتی مازندران در اداره کل امور مالیاتی مازندران حضور یافت. این ملاقات که مصادف با برگزاری شورای معاونین امور مالیاتی استان نیز بوده است.
وی باتفاق معاونین خود ضمن حضور در شورای معاونین امور مالیاتی استان روز مالیات و شروع هفته فرهنگ مالیات را تیریک گفت و از درگاه حق تعالی برای همه شاغلین در عرصه مالیات بویژه همکاران امور مالیاتی مازندران آرزوی توفیق وسلامتی وفرجام نیک کرد.
موسی ابن قاسم بیشه با پیش بینی اینکه مالیات آرام آرام دارد محور تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها میشود گفت:در کشور های پیشرفته مالیات مبنای هزینه های دولت میباشدو مردم عادت دارند با پرداخت مالیات هزینه های خود را متقبل شوند.ولی در کشورهائیکه از منابع خدادادی مانند نفت و معادن سرشارند از فروش منابع هزینه های خود را تامین میکنند و مانند کشور ما مالیات جایگاه ویژه خود را دارا نمیباشد لذا باید پایه های مالیات گسترش یابد و منابعی که سالها قبل ایجاد شده از انجماد خارج شده و مولد سازی شود.باید دانست که آنچه که قابل اتکاست مالیات است. این مسئول عالی رتبه اقتصادی استان در خاتمه افزود : همه ی هم و غم ما و شما کارکنان مالیات این باشد که از ذینفوذان استفاده شود تا مالیات به جایگاه اصلی خود برسد گاهی اوقات نبود تشخیص سیستمی دقیق تلاش ها را ناکام میگذارد باید تلاش کرد تا به نتیجه رسید.تاریخ خبر: 1398/04/18

 


 

 

امروز : یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
ارتباط بامدیرکل

 

نشریه سامان

 

پرتال استانها